JAK si vybudujete ZÁZEMÍ
na magickém ostrově MADEIRA,
aniž znáte portugalsky a místní legislativu!

Ukáži vám, že SPLNĚNÍ takového SNU je mnohem dosažitelnější,
než jste si kdy mysleli! Čtěte dál.

 • Jste už "zoufalí" z vývoje ekonomiky v posledních letech
 • Vnímáte "šílenou" FRUSTRACI ve společnosti
 • Máte STRACH, co přinesou další měsíce a roky
 • Nebo jste už APATIČTÍ ("odolní") vůči dění kolem sebe a jste uzavřeni ve své "BUBLINĚ"

× TO NENÍ NORMÁLNÍ
√ JDE TO I JINAK. "DÝCHAT" SVOBODNĚJI.

Znám už několik desítek životních příběhů a nejčastěji se mne lidé při setkáních ptají:
“Moniko, jaké to je žít na ostrově, nenudíte se? 🙂 Jaká je tu zdravotní péče? A co školy? Kolik se platí za energie? Jaké jsou životní náklady? O kolik procent vzrostla cena domu za poslední rok? Poskytují hypotéky cizincům? Tolik o tom přemýšlíme a rádi bychom ten krok udělali, ale brzdí nás mnoho OTÁZEK. Jak jste to udělali vy?” 

A já UŽ vím, co vám poradit a jednou pro vždy se vypořádat se svými "OTÁZKAMI / BUBÁKY", a tím si otevřít všechny dveře KAMKOLI (třeba na ostrov) a třeba si splnit svůj SEN, který vám zároveň může vyřešit např. problém s narůstajícími náklady. A to si můžete splnit už během příštích 12-18 měsíců.

DAMOKLŮV MEČ

“Dneska vlastníme dům s fantastickým výhledem na oceán a užíváme si i s naší 12letou dcerkou ostrovní život…" ALE VŽDYCKY TO TAK NEBYLO.

Před čtyřmi lety jsem na jaře přišla o práci kvůli covidu a zavřenému všemu a skoro půl roku mi trvalo než jsem si našla jinou. 

"Damoklův meč" v podobě HYPOTÉKY a covidová doba způsobili, že jsme s vyplazenými jazyky spláceli hypotéku a reálně hrozilo v blízké budoucnosti, že to v kombinaci s dalšími ekonomickými a politickými tlaky (neustále se měnící daně, DPH, různá nařízení, nejistota trhu) nezvládneme.

Ale PAK jsme přišli na "geniální řešení", prodali jsme náš dům v Česku a “VYTVOŘILI JSME SI ZÁZEMÍ NA OSTROVĚ”. 

VÍTE, CO JE HORŠÍ NEŽ STRACH?

JEDNOU SI ŘÍCT: "ŠKODA, ŽE JSEM TEN KROK NEUDĚLAL/A."

Žijeme na ostrově Madeira od roku 2022 a za tu dobu jsem se tu setkala s desítkami lidí, jako jste třeba vy, a osobně jsem s nimi mluvila. Hledali jsme společně nejlepší řešení PRO JEJICH ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH a pro některé z nich JSME UŽ NAŠLI! Někteří z nich už dnes na ostrově žijí také. Někteří z nich se na ostrov přesunou, jen co dostaví svůj dům. Vytváříme tu milou českou komunitu.

A NĚKTEŘÍ z nich mají dům na ostrově pro investiční pronájem a pro sebe pro své dovolené a zároveň jistotu vytvořeného ZÁZEMÍ PRO SVOU RODINU. Každý příběh je autentický, JINÝNIKDO nemá zcela stejný recept na to JAK, ani já, ale typy STRACHŮ bývají velmi podobné. 

Každý den, řeším DALŠÍ NOVÝ PŘÍBĚH, minimálně po emailu nebo po telefonu. A každý týden už druhým rokem se s jednou až dvěma rodinami setkám osobně a hledáme řešení na Madeiře na míru právě jim.
A věřím, že existuje cesta / řešení i pro vás. Mám totiž pro VÁS "návod". JAKÝ? Dozvíte se v další části textu 🙂

 • PROČ
  cítíte frustraci, stres a STRACH? Díky eBooku začnete možná přemýšlet o VÝZVÁCH a přijímat je, alespoň ve své mysli.

 • CO
  CO
vás napadá před spaním a BUDÍ VÁS ZE SPANÍ? Díky některým technikám v eBooku se naučíte ovládat své myšlenky.


 • JAK
  můžete dosáhnout změny ve vašem životě? Jaké máte ještě jiné možnosti? Tím, že začnete uvažovat o zcela nové cestě a UVĚŘÍTE, že je možná, SE VÁM OTEVŘOU DVEŘE, KDE JSTE DOPOSUD VIDĚLI JEN ZDI.
 • KDE
  lze najít takové místo, které vám vyřeší vaši frustraci, DLOUHODOBÝ STRES a strach? Díky eBooku získáte ucelenou představu, co můžete čekat na vaší cestě KAM /KDE si vytvořit ZÁZEMÍ. Příklad: Aktuálně se velmi zhoršila situace mnoha rodin ve splácení hypoték. Není nutné však prodat dům/byt a STĚHOVAT SE do malého bytu v jiném okrese, protože tam si to mohou dovolit! EXISTUJÍ I JINÉ CESTY - třeba si zvolit “pohádkový” život ve stejně velkém domě jako měli na ostrově a bez hypotéky! A jako BONUS dají svým dětem nejen znalost jazyků do života!
 • JAK
  se budete muset vypořádat a s čím v dosavadním bydlišti? Dozvíte se v eBooku.
 • JAK
  a CO bude potřeba řešit na ostrově? Dozvíte se v eBooku 🙂
 • CO
  VÁM MŮŽE SCHÁZET A CO OCENÍTE? Dozvíte se v eBooku 🙂 od bývalé úzkostlivé matky, která se stala na ostrově během 2 let realitní “dračicí” 🙂
 • Vytvořte si NÁSKOK
  Rozhodnutím ve správný čas hodnota vaší nemovitosti roste, a když neuvažujete o přesunu na ostrov, může vám vydělávat pronájem nemovitosti a zároveň máte zázemí pro své potřeby a sny do budoucnosti.

ZIMA 2025 nohy v teple 🙂

PŘEDSTAVTE SI, jak uprostřed příští zimní sezóny dýcháte vzduch s vůní oceánu a chodíte celý den v tričku a sukni / kraťasech a vaše děti si po škole hrají na písečné / kamenné pláži a VY SI DOPŘÁVÁTE DRINK po splnění svých povinností a spokojeně se na ně díváte a usmíváte se na všechny kolem sebe.

Je KONEC LEDNA, středa pět odpoledne a slunce má stále sílu. Voda v oceánu dosahuje dvacítky a tak brouzdáte po kotníky ve vodě a užíváte si energii, která do vás proudí.

JE TO SKVĚLÉ!

Stejně tak skvělé je každý den po celý rok po probuzení slyšet zpěv ptáků a usínat za jemného zvuků cvrčků.

Právě večer, když jsou děti konečně v postelích 🙂 a vy si dáte jednu sklenku dobrého madeirského vína a pozorujete oblohu plnou hvězd a na obzoru vám ta obloha splývá s horizontem oceánu a vy vlastně nevíte, kde končí odraz světel hvězd a kde jsou už světla proplouvajících lodí!

Užívejte si ostrovní život s evropskou příchutí

AŽ POLETÍTE NA MADEIRU ZA SVOU VYSNĚNOU DOVOLENOU, ZKUSTE SE POROZHLÉDNOUT PO OSTROVĚ I PO NĚJAKÉM TOM DOMKU A PROZKOUMEJTE,  JAKÝ ŽIVOT BYSTE TU MOHLI TŘEBA NA PÁR MĚSÍCŮ V ROCE ŽÍT!
 
Rozhodnout se udělat zásadní krok nikdy nebylo jednodušší než dnes! Díky vnějším vlivům (EKONOMICKÉ, POLITICKÉ...) jste tlačeni ke změnám. 
 AŤ SE VÁM TO LÍBÍ NEBO NE. Tak proč neudělat zásadní změnu teď (MOŽNÁ VE SPRÁVNÝ ČAS), kterou si sami zvolíte a vy si určíte sami tu cestu.
 
Vaši vášeň pro klidný domov ZHODNOTÍTE, OCENÍTE a smysluplně využijete. Vaše péče nepřijde vniveč zásahy zvenčí, které nemáte šanci ovlivnit (nebo alespoň ne těmi, které jsou “horké” na pevnině posledních pár let a nikdo neví, jak dlouho ještě a kam to bude směřovat). 

 O své cestě se rozhodujete vy sami. Bůh/Vesmír nám VŠEM dal úžasný DAR - DAR VOLBY. Rozsáhlý obsah textů
v eBooku JAK si vytvořit ZÁZEMÍ na ostrově? vám pomůže připravit si strategii pro první kroky k dosažení pozitivních změn ve svém životě. A když už zvládnete první kroky, odvážíte se k dalším … V dalších krocích se pravděpodobně setkáme už osobně 🙂

 O první část kroků těch nejtěžších, které jsem doplnila PODROBNÝM PRŮVODCEM (čím se živit, zdravotní a vzdělávací systém a mnoho dalšího), jak se na ostrově žije (ne od turisty, ale od rodiny, která zde žije a pracuje už 2 roky), se s vámi podělím právě v eBooku JAK SI VYTVOŘIT ZÁZEMÍ na ostrově? 

"Venha para MADEIRA e vamos conhecer!"

“Ušla jsem kus cesty, než jsem se svou rodinou zakotvila u břehů Madeiry. Stálo mě to spoustu hledání, energie, testování, studování nejrůznějších materiálů a odkazů do hloubky, mnoho telefonátů, e-mailů, schůzek a taky financí."

Vy už nemusíte věnovat dlouhé měsíce hledání JAK. Prošlapala jsem vám cestu na ostrov a teď vás po ní provedu doslova za ruku, díky eBooku VYTVOŘTE SI ZÁZEMÍ NA OSTROVĚ aneb Jak dneska získat “nefér” VÝHODU a náskok před ostatními? nyní za FIRST PRICE 367 CZK zvládnete první nejtěžší kroky.

A možná pocítíte úlevu, že jste našli možné řešení PRÁVĚ PRO VÁS

Když jsem se byla poprvé potápět, uvědomila jsem si, že bez učitele, který mi vysvětlil základní pravidla, bych se pravděpodobně utopila po prvních minutách. Vím, že udělat právě ty první kroky je nejnáročnější a kdybych se do toho pustila sama, nenaučila bych se to nikdy.

My ten KROK rozhodnutí a přesunu na ostrov zvládli sami, ale za cenu mnoha měsíců navíc a taky jsme o mnoho financí díky neznalosti některé problematiky přišli. I přesto, že nám tu hodně pomohl místní dnes už přítel. VY NA TO SAMI BÝT NEMUSÍTE!

S rozhodováním o koupi domu nebo pronájmu na delší dobu na ostrově je to podobné…

KDYŽ SE DNES OHLÉDNU ZPÁTKY, NIC Z TOHO, CO JE ZA NÁMI ZA POSLEDNÍ 3 ROKY BYCH ZA ŽÁDNOU CENU NEMĚNILA. A SOUČASNĚ MI TO
S OHLÉDNUTÍM ZPĚT UŽ TAK NÁROČNÉ NEPŘIPADÁ.

DÁVÁM VÁM ZÁRUKU SPOKOJENOSTI!

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. Ano, některé najdete. Některé informace jsou jen díky OSOBNÍ ZKUŠENOSTI ZE ŽIVOTA NA MADEIŘE a na internetu je nedohledáte. A jen v tomto eBOOKU je najdete VŠECHNY na jednom místě. Ušetříte si tak MINIMÁLNĚ DESÍTKY HODIN prohledáváním internetu, které byste jinak mohli věnovat něčemu mnohem plodnějšímu ve vašem životě.

A co když se vám eBook nebude líbit? Co když zjistíte, že nic z jeho obsahu pro sebe nevyužijete nebo na své cestě? 

Hodně mi záleží na tom, abyste byli spokojeni, abyste našli inspiraci v konkrétních krocích, takže máte 30denní garanci vrácení peněz od momentu zakoupení eBooku. Pokud se rozhodnete, že to není pro vás, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši.

V CENĚ 367 CZK ZÍSKÁVÁTE:

 • eBook VYTVOŘTE SI ZÁZEMÍ NA OSTROVĚ aneb JAK dneska získat “nefér” VÝHODU a náskok před ostatními? 
 • Navíc ode mne dostanete OSTROVNÍ TAHÁKY (pracovní listy)  - JAK - : v hodnotě 497 CZK
 • A jako třešničku na dortu vám na cestu přidám ke stažení itinerář treků a tipů, který jsem dala dohromady pro jeden zajímavý český cestovní startup v PDF “CO DĚLAT S DĚTMI NA MADEIŘE”. To až se poletíte s Madeirou seznámit nebo na svou další cestu na ostrov, abyste věděli, co s dětmi nevynechat 🙂 v hodnotě 297 CZK
 • VY zaplatíte pouze 367 CZK / 14,70 EUR za e-book a k tomu obdržíte “taháky” a itinerář.
nejucelenější průvodce INVESTICE do svého ZÁZEMÍ na ostrově

Reference

eBook Vytvořte si ZÁZEMÍ na ostrově je velmi dobře napsaný a Monika do něj zapojuje své osobní zkušenosti. To se mi při pročítání líbilo. eBook je pomocníkem při rozhodování o investování do nemovitosti na ostrově. Za sebe mohu říct, že je to eBook motivačního kouče a doporučuji jej. eBook je poměrně rozsáhlý (asi 100 stran), ale najdete tam kromě realitních informací mnoho široce zachycených detailů o Madeiře a životě na Madeiře z pohledu žijící rodiny na ostrově. My sami jsme s Monikou spolupracovali při koupi pozemku nad Ponta do Sol a máme v plánu se na ostrov přestěhovat během příštího roku.
Bína a Thomas Priebečesko-německá rodina
Průvodce je perfektně propracovaný a pro ty, kteří přemýšlejí o Madeiře naprosto skvělá pomocná ruka. Než jsem začala číst, nečekala jsem, že bude mít takový velký záběr. :-). Je za tím vidět poctivá práce, životní zkušenosti a kus srdce. Je ucelený a každý si v něm najde to svoje. Určitě si jej přečtu vícekrát znovu. Věřím, že bude mít úspěch!!!
Dáša JeníkováBorovany
Děkuji za váš e-book, pročetla jsem si ho opravdu ráda a moc vám fandím. Hledala jsem inspiraci u někoho, kdo opravdu měl tu odvahu a šel tam, kam ho srdce táhlo. Mě to táhne ještě o kousek dál a velmi mě povzbudil i váš článek, že ani v 50+ není pozdě. Velice děkuji a mějte se stále krásně. Markéta
Marketa Adamcová

eBook VYTVOŘTE SI ZÁZEMÍ NA OSTROVĚ aneb Jak dneska získat “nefér” VÝHODU a náskok před ostatními? je pouze NYNÍ za FIRST MINUTE cenu 367 CZK i s bonusy

OBJEDNEJTE SI eBOOK: VYTVOŘTE SI ZÁZEMÍ NA OSTROVĚ aneb Jak dneska získat “nefér” VÝHODU a náskok před ostatními? PRÁVĚ TEĎ

Když jsem byla nedávno podpořit kamarádku před jejím prvním letem na paraglidingu, přišla v důvtipném tričku, moc se mi líbilo: Do it NOW! Sometimes later becomes never. (Udělej to TEĎ! Někdy později znamená nikdy.)

#MadeiraDream

Takže POKUD s vámi ZÁZEMÍ NA OSTROVĚ rezonuje, objednejte si eBook PRÁVĚ TEĎ a získejte skvělého průvodce na další cestu ve vašem životě.

Získejte "MYŠLENKOVOU MAPU", co VÁS nenechá v klidu (v dobrém smyslu), jak a kam se můžete vydat za svým dalším životním "dobrodružstvím", které vás posune. Chytněte zas opratě života pevně do svých rukou!

JE TO EBOOK, KTERÝ MŮŽE ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT A TAKOVÉ VĚCI SE NEODKLÁDAJÍ 🙂

eBook VYTVOŘTE SI ZÁZEMÍ NA OSTROVĚ aneb Jak dneska získat “nefér” VÝHODU a náskok před ostatními? nyní stojí 367 CZK a spolu s eBookem dostanete i 2 bonusy: “Ostrovní TAHÁKY” a itinerář na cestu s dětmi na MADEIRU.

Klikněte na tlačítko KOUPIT a objednejte si eBook TEĎ!